Saturday , January 19 2019
Lajmi i fundit

Resulbegovic: TË NXJERRIM MËSIMET PËR SFIDAT E REJA NË 2018-ËN

Naser ResulbegovicTe dashur bashkeqytetar,
Uroj qe, nga viti qe po e lem pas, do te nxjerrim mesimet e duhura per tu perballur me sukses me sfidat e vitit qe po vjen.

Jam besimplot se ne fryme baskepunimi me vullnet te perbashket mund ti perballojme sfidat per nje te ardhme me te mire, me te sigurt, me te qendrueshme dhe me te barabarte.

Gezuar Vitin 2018!

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top