Friday , February 22 2019
Lajmi i fundit

Të shtunën: NATA FINALE E FESTIVALIT TË KËNGËS PËR FËMIJË

Festivali i këngës për fëmijëPrezenca juaj do na nderoj neve si organizator , poashtu do te gezoj tej mase edhe talentet e rinj.
Të shtunën, me 20 Janar, me fillim në ora 19, në Sallën e madhe të Qendrës së kulturës do të mbahet Nata Finale e Festivalit të XII të këngës për fëmijë.
Ky festival organizohet nga Qendra e kulturës dhe nën mbështetjen e Komunës së Ulqinit dhe Organizatës turistike të këtij qytet.
“Prezenca e Juaj na nderon neve si organizatorë dhe gëzon tejmase talentet e rinj”, përfundojnë organizatorët e këtij manifestimi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top