Friday , July 19 2019
Lajmi i fundit

Të enjten koncert interesant: ART MIX MONTENEGRO

Image-1 (34)Të enjten, me 18 tetor, Ulqinakët do të kenë mundësi të shijojnë muzikën e një sërë artistësh të mrekullueshëm.

Në evenimentin e titulluar “ART MIX MONTENEGRO” do të performojnë: duo classico Dina Desançiq dhe Safet Drlan, Gjylie Pelingu dhe Fatime Buzuku, Shukria Zhuti Serhatliq, si dhe Sllobodan Marunoviq.

Koncerti do të mbahet në Qendrën e Kulturës, me fillim në ora 20.

Hyrja do të jetë e lirë ndërsa organizator është Qendra për Ruajtjen dhe Zhvillimin e Kulturës së Pakicave të Malit të Zi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top