Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

Karisma Hotels & Resorts: ZINXHIRI MË I MIRË I HOTELEVE “ALL INCLUSIVE”

TravvyKarisma Hotels & Resorts vazhdon me fillim të suksesshëm të vitit dhe serisë së shpërblimeve, ia shton edhe Travvy shpërblimet, të cilët ndahen në Nju Jork.

Në ceremoninë e ndarjes së shpërblimeve, Karisma Hotels & Resorts u shpall zinxhiri më i mirë i hoteleve all inclusive.

El Dorado Maroma by Karisma fitoi shpërblimin për kompleksin, spa dhe velnes më të mirë all inclusive, si dhe shpërblimin për hotelin më të mirë për muaj të mjaltit.

Shpërblimin për hotelin/resortin më të mirë familjar në Karaibe e fitoi Nickelodeon Hotels & Resorts PUJ, shpërblimin për hotelin/rizortin më të mirë luksoz Azul Beach Resort Negril, gjersa shpërblimin për hotelin/rizortin më të mirë familjar në territorin e Meksikës e fitoi Generetions Riviera Maya by Karisma.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top