Tuesday , August 20 2019
Lajmi i fundit

Ulqin: GRABITET SHTETASI I KOSOVËS

Pljacka, Vjedhje, Grabitje, Plackitje, KradjaPolicia e Ulqinit është në kërkim të grabitësve të cilët në natën në mes të shtunës dhe të dielës plaçkitën shtëpinë e shtetasit të Kosovës Fadil Gjokaj në Lima.

Ai i tha inspektorëve se iu morën 7.400 euro, dy mijë franga dhe një sasi e konsiderueshme e arit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top