Wednesday , November 13 2019
Lajmi i fundit

Në fund të vitit në Karisma: ULQINI NIKOQIR I LIGËS SË KAMPIONËVE NË SHAH

Sah, ShahNga mesi i nëntorit Ulqini do të jetë nikoqir i një nga turnetë më të rëndësishme ndërkombëtare në lojën e shahut – Kupës Evropiane për Klube 2019, mëson Portali Ul-info.

Bëhet fjalë për ngjarje më të madhe në shah pas Lojërave Olimpike, në të cilën marrin pjesë shahistët më të mirë të Evropës.

Ky manifestim për meshkuj dhe femra do të mbahet në “Holiday Village Montenegro” të cilin e menaxhon kompania “Karisma”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top