Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

Markoviq vizitoi Ulqinin: BISEDË RRETH VALORIZIMIT TË POTENCIALEVE TË ULQINIT

Dusko Markovic UlcinjKryeministri i Malit të Zi Dushko Markoviq vizitoi sot Ulqinin, ku u takua me udhëheqësinë e Komunës dhe liderët politik të qytetit.

“Biseduam për valorizimin e potencialeve të Ulqinit të cilët janë hapësirë unike në bregdetin e Malit të Zi”, shkroi Markoviq në llogarinë e tij në Twitter.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top