Sunday , July 5 2020
Lajmi i fundit

Karisma: PRITJA GALA E VITIT TË RI NË “HOLIDAY VILLAGE MONTENEGRO”

Karisma 1Nëse akoma nuk keni vendosur se ku do ta prisni Vitin e Ri, përzgjedhjen e keni të lehtësuar.

Sepse, nga kompleksi hotelerik “Holiday Villages Montenegro”, të cilin e administron kompania e njohur “Karisma”, deklaruan se do të organizojnë Festën Gala të Vitit të Ri 2020.

Siç theksohet, të gjithë atyre që e përzgjedhin këtë vend ta presin Vitin e Ri, i garantohet argëtim i paharrueshëm.

“Mysafirët do të kënaqen në ushqim, pije dhe muzikë të shkëlqyer. Çmimi është 50 euro për person për Darkën Gala.

Na u bashkëngjitni që ta ndajmë bashkë kremtimin e kësaj nate të mrekullueshme në objektet tona në breg të detit!”, thonë nga Karisma.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top