Tuesday , May 21 2019
Lajmi i fundit

Adea në Turqi: FILLOI FAZA E DYTË E SHËRIMIT, ÇDO GJË PO SHKON MIRË

IMG-a093d844966f11a95574f080b2b95241-VBashkëqytetarja jonë 14 – vjeçare Adea Dervishaga po vazhdon me sukses mjekimin në Stamboll, njoftuan prindërit e saj.

Ajo të marten në kliniken “Live Hospital” filloi fazën e dytë të mjekimit me qelizat amë nga paraliza cerebrale.

Prindërit e Adeas u falënderuan edhe një herë përzemërsisht të gjithë atyre të cilët në çfarëdo mënyre ndihmuan që vajza e tyre të jetë në Turqi dhe shprehën shpresën që i tërë procesi i mjekimit të jetë i suksesshëm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top