Friday , May 25 2018
Lajmi i fundit

Adnani dhe Mersiha në Turqi: KRYHEN KONTROLLET, NESËR OPERACIONI

AdnaniVëllai dhe motra, Adnan dhe Mersiha Resulbegoviq, të cilët nga lindja vuajnë nga paraliza cerebrale, mbërritën dje në përcjelljen e prindërve të tyre në Stamboll, në shërim në kliniken “Liv hospital”.

Siç tha për Portalin Ul-info babai i tyre, Afrimi, tashmë janë kryer shikimet e para dhe kontrolli i qelizave amë.

“Nesër presim operacionin e pare dhe shpresojmë më të mirën”, tha ai.

Sipas fjalëve të tija, Adnani dhe Mersiha do të qëndrojnë në Turqi nga tre deri në gjashtë javë, varësisht nga suksesi i operacionit dhe këshillat e mjekëve.

One comment

  1. Ju UROJME SUKSES ADNANIT DHE MERSIHES Dy Kojshive ma te mire dhe ma te qete nga Ulqini dhe ishalla kthehen me kembe te tyre nga Turqia.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top