Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

Aksident i makinës dhe motorit: ÇDO GJË KALOI PA PASOJA TË RËNDA

Policia, PolicijaTë shtunën, rreth orës 16, në ullishtë u aksidentuan makina e tipit „golf“ dhe motori.

Siç mëson Portali Ul-info, në këtë aksident nuk kishte të lënduar rëndë.

Për shkak të këtij aksidenti në atë periudhë ishte i vështirësuar komunikacioni nëpër Mëhallë të re.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top