Tuesday , June 18 2019
Lajmi i fundit

Aksidente në Shtoj dhe në qendër të qytetit: LËNDOHEN MOTOÇIKLISTI DHE DY KËMBËSOR

IMG-9ff0ae3c15238782ab4e575034abe049-VNë rrugën Ulqin – Adë mbrëmë ndodhi aksidenti në komunikacion ku u lëndua shoferi i motoçikletës B.I. nga Ulqini, mëson Portali Ul-info.

Në vendngjarje shpejtë mbërriti skuadra e Urgjencës së Ulqinit. Mbas dhënies së ndihmës ky person u transportua në Spitalin e Tivarit ku u konstatua se pësoi lëndime të lehta.

Punonjësit e Urgjencës intervenuan pak pas mesnatës edhe në qendër të qytetit kur motoçiklisti pasi që humbi kontrollin me motor goditi dy këmbësor dhe i lëndoi lehtë. Edhe ato u transportuan në Spitalin e Tivarit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top