Wednesday , November 21 2018
Lajmi i fundit

Aksioni „Bosfor“: TODOROVIQ MBAHET NË PARABURGIM, SHQEKIQ LIROHET

Gjykata, Gjyqi, SudProkurori themelor shtetëror në Ulqin Faruk Resulbegoviq ka vendosur që të mbajë në paraburgim policen Vesna Todoroviq e cila dyshohet se ka keqpërdorur pozitën zyrtare, mëson Portali Ul-info.

Njëkohësisht u vendos që vajza e saj, Karnella Shqekiq, e cila dyshohet se ishte bashkëfajtore në falsifikimin e dokumenteve, u lirua të mbrohet nga liria.

Todoroviq dhe Shqekiq u arrestuan dje në aksionin policor të quajtur „Bosfor“.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top