Monday , July 13 2020
Lajmi i fundit

Aksioni: NDAHEN 450 FLETUSHKA PËR ANTIKORRUPSION

Ulqini kundër korrupsionitOJQ “UL-info” ka përfunduar të premten aksionin e shpërndarjes së fletushkave në projektin “Ulqini kundër korrupsionit”.

Gjatë fushatës u ndanë rreth 450 fletushka në të dy gjuhët në tërë territorin e kësaj komune.

Aktiviteti ngjalli interesimin e Ulqinakëve, sepse fletushkat ishin me cilësi përmbajtëse dhe estetike shumë të mirë.

Po ashtu, ato do t’i ndahen funksionarëve të Komunës, përfaqësuesve të komunitetit biznesor, sektorit civil dhe mediave në tryezën e fundit e cila të marten, me 4 korrik, do të mbahet në hotelin “Mediteran”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top