Thursday , May 24 2018
Lajmi i fundit

Aksioni për Adnanin dhe Mersihën: EDHE KAMERIERËT SHFAQEN SOLIDARITET

image-0-02-05-48575227f08812c652d3bc350fe3cfd341d64f7f872c53dffe255c69dee757be-V (1)Edhe kamerierët e Ulqinit i janë bashkëngjitur aksionit të shërimit jashtë shtetit të Mersihës dhe Adnan Resulbegoviqit.

Siç mëson Portali Ul-info, nga objektet hotelerike dhe restorantet në këtë komunë u grumbulluan rreth 900 euro.

Organizatorë të këtij aksioni ishin kamerierët nga Ulqini Sulejman Trumiq, Kujtim Paleviq dhe Raif Resulbegoviq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top