Wednesday , February 19 2020
Lajmi i fundit

„Amaneti“: 8 tetori, Dita nderkombetare e aksioneve humanitare dhe e luftes kunder varferise 

 

Porcioni falasOrganizata humanitare Amaneti i bën thirrje të gjithë qytetareve human dhe kompanive me ndërgjegjësim social që ditën e marte, me 8.10.2019, te marrin pjese në donacione te artikujve ushqimore dhe produkteve higjienike nëpër supermarketet e qytetit.

Një rast që mundësitë të shndërrohen në bamirësi!

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top