Friday , May 24 2019
Lajmi i fundit

Andje – titulli i ri i Flutures ne Panairin e Prishtines

Image-1 (15)Flutur Mustafa ka sjellë para lexuesit kosovar titullin e ri “Andje” të cilin për pesë ditë me radhë mund ta gjeni në Panairin Jubilar të Librit në Prishtinë, të 20 me radhë.

Rikujtojmë se vitin e kaluar libri i Flutures “Na dy” ishte një nder 5 titujt me te shitur ne Panair dhe u shpërblye me çmimin special per krijimtarinë nga Shoqata e Shkrimtareve dhe Botuesve ne Prishtinë.

Vepra e fundit e shkrimtares së re nga Ulqini u botua nga Shtëpia Botuese “Buzuku”.

 

 

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top