Tuesday , March 31 2020
Lajmi i fundit

Art Club: Ganimete Hoxha – Përurimi i librit “Shëndetësia në Krajë”

5AA64A41-0EDA-4E0D-B7BB-F62BFE03CCB9Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” ka botuar këto ditë librin “SHËNDETËSIA NË KRAJË – Fillimet dhe zhvillimi” të autores Ganimete Hoxha.

Përurimi i librit do të bëhet të premten, më 2 gusht 2019, ora 20.00, në Shtëpinë e Kulturës – Ostros.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top