Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

Art club: Gjergj Noc Martini – Përurimi i monografisë dhe ekspozita retrospektive

Ftese (1)Të hënën, me 4 dhjetor, do të bëhet përurimi i monografisë dhe hapja e ekspozitës retrospektive e piktorit Gjergj Noc Martini.

Evenimenti do të mbahen në Galerinë e arteve të Qendrës së kulturës në Ulqin, me fillim në ora 19.

Organizator i kësaj mbrëmje kulturore është Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top