Friday , March 5 2021
Lajmi i fundit

Art Club: Mbrëmje autoriale me Anton Gojçajn

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” do të organizojë mbrëmje autoriale me shkrimtarin Anton Gojçaj, e cila mbahet në kuadër të edicionit të 28-të të manifestimit letrar “Kalimera Poetike – Basri Çapriqi”.  

Mbrëmja autoriale do të mbahet të shtunën, më 6 shkurt 2021, ora 17.00, në sallën e konferencave të Hotelit “Plaza” – Ulqin.  Art club

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top