Friday , August 23 2019
Lajmi i fundit

Art Club: PËRURIMI I LIBRIT “ETNIA DHE HAPËSIRA” TË DR. NAIL DRAGËS

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” në bashkëpunim me Qendrën e Kulturës – Ulqin do të bëjë përurimin e librit “Etnia dhe hapësira” të dr. Nail Dragës, të shtunën, më 5 maj 2018, ora 20.00, në Galerinë e Qendrës së Kulturës – Ulqin.

Etnia dhe hapësira

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top