Thursday , October 22 2020
Lajmi i fundit

Art Club: Përurimi i librit “Vdekja e fjalës” të Hajredin Kovaçit 

FteseShoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” do të organizojë përurimin e përmbledhjes me poezi “Vdekja e fjalës” të autorit Hajredin Kovaçi.

Përurimi i librit do të bëhet të shtunën, më 26 shtator 2020, ora 19.00, në mjediset e kompleksit “Lamiga” – Krythë.  

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top