Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

Art Club: TË HËNËN PËRURIMI I LIBRIT TË AUTORIT HAJRULLAH HAJDARI

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” në bashkëpunim me Qendrën e Kulturës – Bibliotekën e Ulqinit do të bëjë përurimin e librit “Ulqini në dokumentet malazeze (1880-1915)” të autorit Hajrullah Hajdari, ditën e hënë, më 14 maj 2018, ora 20.00, në Bibliotekën e Qytetit – Ulqin.

Ftesa (3)

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top