Sunday , October 25 2020
Lajmi i fundit

Art Club: TË MËRKURËN PËRURIMI I REVISTËS “UNIVERS”

Instituti Shqiptar i Mendimit dhe i Qytetërimit Islam – Tiranë në bashkëpunim me Shoqatën e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” prezantojnë Revistën shkencore-kulturore “Univers”, ditën e mërkurë, më 25 shtator 2019, ora 19.00, në Galerinë e Qendrës së Kulturës – Ulqin.

Univers

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top