Saturday , September 26 2020
Lajmi i fundit

Art Club: TË SHTUNËN DO TË BËHET PËRURIMI I LIBRIT “VDEKJA E FJALËS”

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” do të organizojë përurimin e përmbledhjes me poezi “Vdekja e fjalës” të autorit Hajredin Kovaçi.

Përurimi i librit do të bëhet të shtunën, më 14 mars 2020, ora 19.00, në Galerinë e Qendrës së Kulturës – Ulqin.Ftesë - Vdekja e fjales

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top