Saturday , February 27 2021
Lajmi i fundit

Ashpërsohen masat në Ulqin: LOKALEVE U NDALOHET PUNA

MbyllurPër shkak të numrit të madh të rasteve të reja në Ulqin do të urdhërohet ndalimi i punës së lokaleve dhe restoranteve, thanë nga Ministria e Shëndetësisë.

Laboratorët e Institutit për Shëndetin Publik, si dhe laboratorët tjera publike dhe private të mërkurën diagnostikuan 15 raste të reja të koronavirusit në këtë komunë.

Numri i përgjithshëm i të infektuarve në Ulqin tani është 252.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top