Friday , June 22 2018
Lajmi i fundit

Basketboll: FITORJA E 14 E “ULQINIT”

Kosarka, Basketboll, Ulcinj, UlqinPara tifozëve të vet, basketbollistët e “Ulqinit” kanë fituar të shtunën skuadrën “Ibar” nga Rozhaja me rezultatin 81:67.

Më i miri tek Ulqini ishin Milloviq me 23, Llatkoviq me 16 dhe Jekniq me 14 pikë.

Përndryshe, kjo është fitorja e 14 e “Ulqinit”, i cili momentalisht zë vendin e 3 në tabelën e Ligës së parë Erste, me 36 pikë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top