Saturday , January 19 2019
Lajmi i fundit

Basketboll: SONTE NË ULQIN DERBI I PJESËS SË PARË TË KAMPIONATIT

KoshSkuadra e pamposhtur e „Ulqinit“ sonte para tifozëve të vet do të ketë mundësi që në takimin me konkurruesin e drejtpërdrejtë të vërtetojë pozitën kryesuese në Ligën e parë ERSTE.

Ulqinakët e drejtuar nga Amerikani Sheferd, do të luajnë derbin e pjesës së parë të kampionatit me skuadrën „Sutjeska“ nga Nikshiqi, e cila ka bilancin prej 6 fitoreve dhe një humbje.

Ndeshje do të luhet në sallën e Gjimnazit me fillim në ora 18.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top