Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

Basketboll: TJETËR FITORE E THELLË E “ULQINIT”

kosarkaBasketbollistët e “Ulqinit” mbajtën vendin e parë në tabelën e Ligës së parë ERSTE në basketboll.
Ato të shtunën mbrëma, para tifozëve të vet, arritën fitore të thellë.
Fituan skuadrën “Studentski centar” me rezultatin 88:61 dhe vërtetuan supermacinë  e vet në këtë nivel të garës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top