Sunday , February 23 2020
Lajmi i fundit

Basketboll: ULQINI FITOI TEODON

Kosarkaski-Klub-Ulcinj-KK-Brod-Svjetlosti-150x150Basketbollistët e Ulqinit fituan të dielën mbrëmje para tifozëve të vet Teodon nga Tivati 79:72, në ndeshjen e xhiros së dytë të ERSTE Ligës së parë të Malit të Zi.

Në xhiron e parë Ulqini në Rozhaje humbi nga Ibar me gjysmë koshi diferencë, që do të thotë që skuadra nga Ulqini në garën e deritashme ka bilancin një fitore dhe një humbje.

Fundjavën e ardhshme Ulqinakët janë mysafirë të Sutjeskës nga Nikshiqi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top