Friday , April 3 2020
Lajmi i fundit

Basketboll: „ULQINI“ FITON BINDSHËM NDAJ „DANILLOVGRADIT“

Kosarka, BasketbollBasketbollistët e „Ulqinit“ arritën të shtunën fitore të rëndësishme para tifozëve të vet duke mundur lehtë dhe bindshëm skuadrën e „Danillovgradit“ 87:68.

Ndeshja u zgjidh në dy çerekët e para të ndeshjes kur vendasit arritën epërsinë prej 25 pikëve diferencë.

Më i miri në skuadrën e „Ulqinit“ ishte Knezheviq, me 30 pikë të shënuara.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top