Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

Basketboll: “ULQINI” STARTON FURISHËM

Kosarka, BasketbollAshtu siç është paralajmëruar, basketbollistët e “Ulqinit” nisën sezonin e ri në Ligë të Parë.

Ato në xhiron e parë, para tifozëve të vet, luajtën ndeshje të shkëlqyer dhe fituan skuadrën shumë të mirë të “Jedinstvos” nga Bijello Pole 94:68.

Në KB “Ulqin” janë të bindur se do të jenë në mesin e katër skuadrave që do të luajnë në plej-of dhe do të luftojnë për kualifikimin në Super Ligë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top