Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

Basketboll: ULQINI TË DIELËN ME “PARTIZANIN”, POLICIA INCIZON NDESHJEN

kosarkaPolicia do të incizojë ndeshjen miqësore KB “Ulqin 1976” dhe KB “Partizan” nga Beogradi para, gjatë dhe pas përfundimit të saj, njoftohet nga Drejtoria e policisë.

Ndeshja do të luhet në sallën e Qendrës shkollore “Vëllazërim bashkim” në Ulqin të dielën, me 01.04.2018, me fillim në ora 19.

“Incizimi do të bëhet në periudhën prej orës 18 deri në 21, ndërsa sipas nevojës incizimi mund të zgjatet”, thuhet nga policia.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top