Monday , April 23 2018
Lajmi i fundit

BI: REXEP LIKA – NJË JETË NË SHËRBIM TË FESË

Bashkësia islame në Malin e Zi dhe Mexhlisi i Bashkësisë Islame Ulqin organizojnë mbrëmjen kushtuar Haxhi Rexhep ef. Likes, ish kryeimamit të Ulqinit.

Tema e mbrëmjes, e cila do të mbahet në Galerinë e Qendrës kulturore në Ulqin, është “Një jetë në shërbim të fesë”.

Mbrëmja do të mbahet të shtunën, me 13 maj, me fillim në ora 17:30.

Molla Rexhepi

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top