Friday , July 30 2021
Lajmi i fundit

Biblioteka: TË PREMTEN PËRURIMI I LIBRIT TË RI TË DR. KARAMANAGËS

GanI KaramanagaNë Bibliotekën e Qytetit në Ulqin të oremten, më 31 janar, do të mbahet përurimi i librit “Mulliri i e erës” i autorit Dr. Gani Karamanaga.

Ky është libri i tij i dhjetë i botuar në gjuhën shqipe dhe i nënti në gjuhën malazeze, ndërsa iu dedikua emigrantëve nga Ulqini.

Përurini do të fillojë në ora 19.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top