Wednesday , May 22 2019
Lajmi i fundit

Bora e parë: ZBARDHEN DISA PJESË TË ULQINIT

IMG-b7f387f3ae01fe8151f1e4fe3b049810-VNë natën në mes të martës dhe të mërkurës ra bora e parë këtë dimër në disa pjesë të komunës së Ulqinit.

Disa centimetër të borës mbuluan tërë zonën e Anës së Malit.

Bora ra edhe në qytet, por shiu e shkriu shpejt, kështu që fëmijët nuk kishin mundësi të luajnë.

Duke pritur mundësinë e radhës…

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top