Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

Carisma: INTENSIFIKOHEN PUNIMET NË RIKONSTRUKTIMIN E HOTELIT “BELLEVUE”

IMG-7be5778188e2868643dd395e18798993-VNga kompania Karisma u njoftua se janë intensifikuar punimet në rikonstruktimin e hotelit “Bellevue” në Plazh të madh.

Siç theksohet, rikonstruktimi i objekteve Avala, Borik dhe Cer me restorantin dhe ndërtimi i katër pishinave pranë plazhit po ecën me dinamikë shumë të mirë.

Nga menaxhmenti i kryesve kryesor të punimeve, kompanive “Volvox” dhe “Final trade”, theksojnë se po punohet në dy turne si dhe që detyrimet e marra do të kryhen para afatit të caktuar.

Përndryshe, mysafirët e parë në 237 dhomat e rinovuara në hotelin “Belvi”, të cilët do të vijnë në organizimin e turoperatorit gjerman “TUI” nga tregu britanik, priten në mes të prillit të vitit të ardhshëm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top