Saturday , February 27 2021
Lajmi i fundit

MDR: BUKURITË E ULQINIT NË TELEVIZIONIN GJERMAN

MDR

Në televizionin gjerman MDR (Mitteldeutcher Rundfunk), e cila është firmë bijë e kompanisë së madhe ARD, mbrëmë, në orarin kryesor, u shfaq emisioni për Ulqinin. Në emisionin “Ostwars“ u prezentuan, në 11 minuta, monumentet kulturore dhe bukuritë e Ulqinit. Gjatë xhirimit guid e mysafirëve nga Gjermani ishte Shuqo Ustabeqiri nga Ulqini. Emisionin e plotë mund ta ndiqni në duke klikuar KËTU. Read More »

Scroll To Top