Thursday , July 19 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: CILËT PJESË TË ULQINIT DO TË JENË TË MARTEN PA RRYMË?

cedisPër shkak të punimeve në nënstacionin Komunalja, të marten me 18 korri, në periudhën prej orës 8 deri në 9, pa furnizim me energji elektrike do të jenë Ndërmarrja komunale, Ujëjesllësi, Okovi dhe konsumatorët në afërsi të këtyre objekteve kah Kodrat, njoftohet për Portalin Ul-info nga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS).

Shtohet që të njëjtën ditë për shkak të punimeve në nënstacionin Zogaj 2 (Vreshtat), në periudhën prej orës 8 deri në 14, pa furnizim me energji elektirke do të jenë Zogajt kah Milloviqët dhe Nikiqët.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top