Wednesday , February 19 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: EDHE TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premten, me 15 mars, pa energji elektrike, do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Shtoji Poshtë

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Selitë, Draginë, Gjonza, Sukubinë, Kravari Poshtë dhe Naltë dhe Shtegvash.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top