Thursday , July 16 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: NË MAJ INVESTIMET NË PLAZHIN E MADH

CEDISNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes njoftuan se gjatë muajit të kaluar vazhduan investimet.

Siç theksohet, në zonën e komunës së Ulqinit janë kryer punimet në linjën e tensionit të mesëm dhe të ulët.

Shtohet se për nga ana financiare më të komplikuar ishin projektet e dertimit të tri linjave nëntoksore në Plazhin e Madh (668 mijë euro).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top