Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: NJË PJESË E ULQINIT TË HËNËN PA RRYMË

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info është njoftuar se të hënën, me 25 shtator, pa rrymë në periudhën prej orës 8 deri në 10 do të jenë: Valdanosi, Mavriani, Krytha e Ulqinit dhe Krruçi (gjiri, Hija dhe pjesa kah plazhet).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top