Tuesday , May 22 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: NJË PJESË E ZONËS SË ANËS SË MALIT PA RRYMË

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info është njoftuar që të mërkurën, me 13 shtator, në periudhën prej orës 8 deri në 14, pa rrymë elektrike do të jenë Lisna Bora dhe Tahirajt.

Theksohet se punimet zhvillohen me qëllim të furnizimit më cilësor dhe më të sigurt me energji elektrike.

Në rast të kushteve të këqija meteorologjike punimet do të shtyhen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top