Monday , June 25 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: NJË PJESË E ZONËS SË ANËS SË MALIT TË HËNËN PA RRYMË

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info është njoftuar se të hënën, me 11 shtator, në periudhën prej orës 8 deri në 14, pa rrymë elektrike do të jenë: Krytha, Zenelajt, Milla, Bojku, Kosiqi, Këllezna, Ura e Mrrkotit, Leskoci, Megjureçi, Dabeziqët dhe Fusha e Mrrkotit.

Shtohet që këto punime kryhen me qëllim të furnizimit më cilësor dhe më të sigurt me energji elektrike, si dhe që, në rast të kushteve të pafavorshme klimatike, punimet do të shtyhen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top