Tuesday , January 21 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Rrjeti malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info është njoftuar se të premten, me 13 tetor, pa rrymë në periudhën prej orës 8 deri në 14:45, do të jetë Krruçi kah plazhi Rakita, gjiri i Krruçit dhe Hija.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top