Tuesday , December 11 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: PJESË TË ULQINIT TË ENJTEN PA RRYMË

CEDIS logoNga Sistemi malazet i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të enjten, me 11 janar, pa rrymë do të jenë:

– në periudhën prej 12 deri në 14:30 – Pinjeshi dhe vendbanimi tek repetitori

–  në periudhën prej 8 deri në 12 – Kodrat dhe dalja mbas “Gragja – komerc”.

Siç theksohet, punimet e përmendura kryhen me qëllim të furnizimit më cilësor dhe të sigurt me energji elektrike. Në rast të kushteve të këqija klimatike punimet do të shtyhen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top