Wednesday , November 21 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: PJESË TË ULQINIT TË HËNËN PA RRYMË

CEDIS logoPër shkak të punimeve në rrjetin e tensionit të ultë, të hënën, me 19 qershor, pa furnizim me energji elektrike do të jenë konsumatorët tek hoteli “Markus” nga ora 8 deri në 13 dhe Brajsha kah xhamia dhe Sellajt nga ora 8 deri në 14:30, njoftohet për Portalin Ul-info nga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top