Friday , March 22 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN DY ORË PA RRYMË PJESA E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të enjten, me 18 tetor, pa energji elektrike prej orës 09 deri në 11 do të jenë këto vendbanime: Plazhi i Madh, Gjerane, Shtoji Poshtë dhe Lartë dhe Ada e Bunës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top