Wednesday , February 26 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: EDHE TË PREMTEN KOLLOMZA PA RRYMË

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të premten, me 9 mars, pa rrymë në periudhën prej orës 08:00 deri në 17:00 do të jetë fshati Kollomzë.

Siç shtohet, këto punime kryhen me qëllim të furnizimit më cilësor dhe më të sigurt me rrymë elektrike.

Në rast të kushteve të këqija klimatike punimet do të shtyhen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top