Sunday , May 31 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT PA RRYMË

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 14 qershor, pa rrymë elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 09:30 deri në 12:30: Mali i Bardh, Kodra, Braticë, Krythë e Ulqinit, Krruç, Valdanos dhe Salç, si dhe

– në periudhën prej orës 13:30 deri në 16:00: vendbanimet në zonën e Anës së Malit (Brajshë, Kaliman, Rashtish poshtë dhe lartë).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top